Науковці Харківського національного університету внутрішніх справ, доктори юридичних наук, професори Ігор Зозуля та Сергій Слінько  взяли участь у науковій нараді з проблем судоустрою, прокуратури та адвокатури в євроінтеграційному вимірі та активізації досліджень у цьому напрямку, що проводилась у Львівському університеті бізнесу та права на початку листопада цього року.

У нараді також взяли участь науковці та практичні працівники НДЕКЦ при ГУМВС України у Львівській області, представники Львівського міського нотаріального округу, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету ім. Т. Шевченка та інші.

За результатами наради було запропоновано залучити науковців Харківського національного університету внутрішніх справ як співвиконавців окремих актуальних науково-дослідних робіт.