Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко пройшла підвищення кваліфікації за курсом «Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності», основна мета якого – навчити слухачів орієнтуватися в інформації довкола та розпізнавати дезінформацію й пропаганду. Курс містить п’ять розділів: «Медіапростір», «Традиційні медіа», «Соціальні медіа», «Дезінформація та маніпуляції», «Підсумки». Організатори створили цікаві навчальні формати: Еспресо (короткі статті та інформативні зображення), Капучино (навчальні відео та статті), Кава з круасаном (інтерв’ю) та Десерт (інтерактивні завдання, тести й додаткові матеріали).

Онлайн-курс з медіаграмотності розроблено міжнародною організацією IREX спільно зі студією онлайн-освіти EdEra. Він є частиною проекту «Learn to Discern in Education (L2D-Ed)», що фінансується Посольством Сполучених Штатів Америки та Посольством Великої Британії в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України. Формою контролю було тестування, яке викладачка пройшла успішно й отримала відповідний сертифікат.