Начальниця наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко дистанційно взяла участь у робочому  засіданні підкомісії 051 Економіка науково-методичної комісії з бізнесу, управління, соціальної роботи та сервісу сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

Робоче засідання було проведено Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», на якому були присутні керівний склад науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти, члени сектору фахової передвищої освіти та фахівці.

Відбулося обрання керівного складу науково-методичної комісії  фахової передвищої освіти – голови підкомісії, заступника голови, секретаря, було надано настанови щодо нормативно-правового поля та робочої документації, оговорено план роботи. За результатами голосування членів підкомісії заступником голови підкомісії обрано Марину Петченко.

Залучені члени підкомісії та фахівці будуть брати участь у розробці стандартів фахової передвищої освіти.

КЛК ХНУВС