Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук взяла участь у циклі онлайн-вебінарів за темами «Референс-менеджер End Not: швидке оформлення публікацій без помилок», «Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки», які проводилися за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Під час вебінарів Ірина Казанчук ознайомилася з інформацією, яка стосувалася основ наукометрії; можливостей референс-менеджера End Note для швидкого і точного оформлення публікацій; створення, наповнення та використання основних авторських профілів Publons та Orcid та як і чим можуть допомогти Web of Science та In Cites при подачі грантової заявки; імпорту публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, оформлення рукописів та пристатейної літератури за форматом журналу, експорт даних з End Note. Також було розглянуто питання щодо грантової підтримки у Web of Science Core Collection, пошуку й аналізу літератури, видань, ефективності співпраці за допомогою аналітичної системи In Cites, процедури та особливостей оцінювання грантових заявок і на що варто звернути увагу при написанні проєкту. Отримана інформація і презентаційний матеріал є корисними в процесі здійснення науково-дослідницької діяльності.