У Харківському національному університету внутрішніх справ в режимі онлайн відбувся науково-практичний семінар на тему «Особливості організації кінологічної діяльності правоохоронних органів в Україні». Активну участь в його підготовці та проведенні взяли представники кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3.

Під час семінару його учасники отримали можливість висловити свої наукові погляди щодо підвищення ефективності кінологічного забезпечення в Національній поліції, прокоментувати виступи інших учасників та поділитися думками щодо шляхів удосконалення системи кінологічної діяльності в поліції. Семінар відбувся у дистанційному форматі за допомогою додатку «ZOOM».

Підсумки роботи заходу оформлені збірником тез доповідей учасників науково-практичного семінару.