Студентсько-курсантським Парламентом Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, який очолює студентка 3 курсу Марина Гайдар, було організовано у режимі ZOOM-конференції перше засідання English speaking club. Захід провели голова науково-навчального сектору СКП Юлія Ващенко за участі старшого викладача кафедри гуманітарних дисциплін Зоряни Мохоньок

Метою проведення English speaking club є удосконалення та покращення розмовної англійської мови у студентів та курсантів для застосування у майбутній професії. У заході взяли участь здобувачі вищої освіти 1–3 курсів. Темою першого засідання було обрано гостру соціальну проблему сучасності – булінг. Юнаки та дівчата переглянули відеоролик «Bullyng. Stop the Trend. Help Defend» та поділилися своїми думками та враженнями. Як зазначили організатори конференції, булінг відбувається не лише в реальності, а й в інтернет-просторі також.

Сумська філія ХНУВС