На кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін продовжується наукова робота зі студентами. Вiдбулося дистанційне засiдання фiлософського гуртка під керівництвом доцента кафедри Світлани Могільової. Розглянутi були основнi положення теорії американського політолога та соціолога Самуеля Гантінгтона про моделі конфліктів у сучасний період. Хоча вперше ця теорія була оприлюднена ним у 1992 році, а пізніше опублікована в книжці «Зіткнення цивілізацій і перебудова світового порядку» (The Clash of Civilizations and the Remaking of World Order) 1996 року, вона не втратила своєї актуальності і сьогодні в період проявів військових конфліктів та загострення стосунків між провідними державами світу. Згідно з цією теорією на зміну двополярності, що існувала у другій половині XX століття і ґрунтувалася на конфлікті ідеологій, прийде багатополярність, яка ґрунтуватиметься на конфлікті культур (цивілізацій). Однією з таких цивілізацій є православно-слов'янська. На цьому наголосила викладач у своєму вступному слові. Були опрацьованi фрагменти тексту oдноiменної працi. Членами гуртка були висловлені свої мiркування щодо сучасної реалiзацii прогнозiв автора.