Наприкінці жовтня поточного року у Харкові відбувся відкритий Кубок Національної Гвардії України з кікбоксингу WPKA серед курсантів вищих навчальних закладів Національної гвардії України, Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. У змаганнях взяли участь збірні команди п’яти вищих навчальних закладів, серед яких і команда Харківського національного університету внутрішніх справ, а також військовослужбовці Національної Гвардії  України. Усього 67 учасників.

Протягом трьох днів проходили запеклі поєдинки між спортсменами за право бути першими та право називати себе справжніми захисниками Вітчизни.

У командному заліку І загальнокомандне місце зайняла збірна команда Харківського національного університету цивільного захисту України, на ІІ місці – збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ, ІІІ місці п’єдесталу пошани відстояла збірна команда Харківського університету повітряних сил України ім. Івана Кожедуба.

В урочистому відкритті та нагородженні переможців і призерів змагань взяв участь викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки, заслужений майстер спорту з тайландського боксу майор міліції Богдан Лукин.