Працівник відділу міжнародного співробітництва Олександр Кущев на платформі ZOOM прослухав експертну онлайн-дискусію на тему «NATO reflection process: vision for Ukraine». У ній взяли участь  директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Клейне, старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики (CEPA), США Марк Войджер, декан історичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса (Вінниця, Україна) Юрій Теміров, президент Литовської асоціації атлантичного договору Аудрюс Скайстіс, голова Cхідноєвропейської програми Польського інституту міжнародних відносин Даніель Шеліговський, професор Ужгородського національного університету та директор Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції Ігор Тодоров.

Під час заходу було розкрито питання перспектив євроатлантичної інтеграції, тривала жвава дискусія щодо важливості співробітництва України з НАТО, обговорювалися умови та етапи вступу країн до НАТО. Іноземні експерти також поділилися своїми думками та досвідом щодо співпраці країн з НАТО та висловили побажання щодо подальшого плідного співробітництва.