У Запоріжжі завершився чемпіонат України з боксу серед юніорів, в якому взяв участь студент факультету № 6 Олександр Балабін. У своїй ваговій категорії 70 кг Олександр провів чотири зустрічі. У першому бою він отримав упевнену перемогу нокаутом над спортсменом із Запорізької області. Другій бій також завершив достроково нокаутом з полтавчанином. Третій – спортсмен провів з представником Дніпропетровської області. Двічі відправивши суперника у нокдаун, Олександр завоював перемогу одноголосним рішенням судей. У фінальному поєдинку боксер зустрівся з представником Донецької області, призером чемпіонату Європи. Бій був напруженим і видовищним, наприкінці якого судді визнали абсолютну перемогу Олександра.

Змагання були відбірковими на чемпіонат Європи. Олександр Балабін представлятиме Україну наприкінці листопада у Болгарії.