Провідним фахівцем Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Цвітаною Барановою за участі соціального педагога «Кілініки, дружньої до молоді» Сумської міської ради Анни Крамар та кураторів було проведено онлайн-бесіду зі студентами першого курсу «Майбутнє варто планувати».

Цвітана Сергіївна розповіла про клініку, комплексну медико-психо-соціальну допомогу, яку клініка надає підліткам та молоді з метою збереження їх здоров’я.

Фахівець Анна Крамар зазначила, що головна мета їхньої роботи – зберегти здоров’я підлітків та молоді, прищеплювати свідоме ставлення молоді до особистого здоров’я через надання знань та формування здорового способу життя.

Лекція відбулася у формі діалогу, адже теми, які піднімала фахівець, були надзвичайно корисними та важливими для студентів.

Сумська філія ХНУВС