Курси первинної професійної підготовки поліцейських за спеціалізацією «Органи досудового розслідування» (кваліфікація «Слідчий») розпочалися для 57 поліцейських, яких уперше прийнято на службу в поліцію. Серед них представники ГУНП у Вінницькій, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях, зараховані на навчання. Протягом  шести місяців вони опановуватимуть теоретичні знання та набувати практичних навичок.

Зі слухачами первинної професійної підготовки зустрілися ректор університету Дмитро Швець, перший проректор Сергій Бортник та заступник директора інституту післядипломної освіти Світлана Фіалка. Ректор наголосив на відповідальному ставленні слухачів до навчання, дотриманні службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.