Академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ (1992–2003, 2010–2012 рр.), генерал-полковник міліції Олександр Бандурка провів практичне заняття з ад’юнктами університету, які щойно вступили на навчання.

Олександр Маркович розкрив загальні положення дисципліни «Філософія права», методи та способи застосування «технології права» на практиці, а також зробив короткий екскурс в історію, розповівши про виникнення професійного свята – День юриста, до започаткування якого Олександр Маркович був причетний, адже на той час був народним депутатом України.

Академік Олександр Бандурка також поспілкувався з кожним ад’юнктом особисто щодо отриманої освіти, місця роботи, планів на майбутнє, зазначивши, що саме на молодь покладено важливу місію – рухати вперед відомчу науку та забезпечувати розвиток наукового потенціалу в університеті.