На факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ до Дня захисника України відбувся патріотично-виховний захід, організований керівництвом факультету – деканом Оксаною Брусаковою, кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін на чолі із завідувачем професором Володимиром Греченком та доцентом Віталієм Заборовським. Зі студентами першого курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», зустрілися офіцери – учасники бойових дій на сході України Харківського прикордонного загону та представники Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України. Під час зустрічі прикордонники розповіли студентам про роль і місце ДПСУ всистемі МВС України, структуру і завдання Харківського прикордонного загону. Окрему увагу приділили бойовим діям на сході України, в яких брали участь харківські прикордонники.