Старший викладач кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Дмитро Тимошенко та адвокат Іса Гулієв провели для студентів факультету № 6 бінарне заняття на тему «Юридичні особи» з навчальної дисципліни «Цивільне право».

Під час занять були розглянуті наступні питання: поняття, ознаки та види юридичних осіб, їх правоздатність та дієздатність, філії та представництва юридичних осіб, їх відповідальність та інші. Адвокат Іса Гулієв розповів про створення та припинення юридичних осіб, їх відповідальність. Особливо цікавими для студентів були практичні приклади з судової практики адвоката, що пов`язані з розглядуваною темою. Іса Гулієв відповів на запитання студентів та надав поради стосовно підготовки до успішної професійної діяльності.