Фахівець відділу міжнародного співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Кущев спільно з професором кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрієм Войціховським провели ознайомче заняття для магістрів факультету № 1 на тему «Україна-НАТО: сучасний стан, особливості та перспективи співробітництва».

Під час зустрічі обговорювалися питання, пов’язані з історією створення НАТО та основні етапи розвитку Організації, напрями діяльності Альянсу, передумови становлення та особливості розвитку співробітництва України з НАТО, а також були визначені перспективи такої співпраці. Жваве обговорення і чимало запитань у слухачів магістратури виникло щодо сучасного стану і напрямів взаємодії структур НАТО з Україною в умовах протидії «гібридній війні». Учасники заняття дійшли висновку щодо необхідності більш тісного і всебічного співробітництва України з НАТО задля забезпечення міжнародного миру та безпеки.