У гуртожитку  Сумської філії проведено конкурс-огляд на кращу кімнату «Входини». Головними критеріями оцінювання були: естетичний вигляд кімнати, її санітарно-гігієнічний стан, стан збереження майна в кімнаті, умови для навчання, дотримання студентами правил проживання у гуртожитку.

До складу журі увійшли: провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл, комендант гуртожитку Світлана Білан, голова студентсько-курсантського Парламенту Марина Гайдар, староста гуртожитку Вікторія Панасенко, член студентсько-курсантського Парламенту Юлія Ващенко. Переможцями визначено:

І місце – кімната № 107, де проживають студенти 3 та 4 курсів  Владислав Мєшков, Максим Якименко, Дмитро Деулін;

ІІ місце – кімната № 203,  яку займають студентки 1 курсу Юлія Марченко, Анастасія Шульга, Інна Шалова;

ІІІ місце – кімната № 206, в якій мешкають студентки 1 курсу Аліна Кондрух, Тетяна Пташок, Катерина Фененко та Анастасія Семенюта.

Усі вони були відзначені грамотами.

Сумська філія ХНУВС