Чудового осіннього ранку група співробітників Харківського  національного університету внутрішніх справ вирушила в екскурсійну подорож, організовану профспілкою університету. Обраний маршрут – будинок Шидловських у Старому Мерчику та церква Всіх Святих – найстаріша церква Валківщини, екскурсія по Шаровському парку, палац Кеніга, садиба Харитоненка в Натальївці, Спасо-Преображенський собор у Богодухівському районі на Харківщині.

Ми звикли до життя у великому місті і навіть не уявляємо, що зовсім поруч існує безліч неймовірних, таємничих і прекрасних місць, які надихають своєю красою й неповторністю. Екскурсія по старовинних садибах дала можливість поринути в історію й більше дізнатися про славне минуле нашого краю, людей, які визначали епоху.

Гарному настрою сприяла сонячна й тепла погода. Палаци відрізнялися особливою витонченістю – жоден з них не повторював іншого, а навколишні пейзажі не залишили байдужими жодного мандрівника – хотілося нафотографувати якомога більше!

Щиро дякуємо керівництву університету та профспілці за чудовий відпочинок та незабутні враження.

Член профспілки Люмила Молчанова