Представники наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – начальник  кандидат економічних наук Марина Петченко та інспектор Наталія Довбиш – завершили курс на освітній онлайн-платформі «Prometheus» на тему «Ґендерно-орієнтоване бюджетування для розвитку громад».

Ґендерно-орієнтоване бюджетування є частиною реформи публічних фінансів в Україні, яке стосується всіх сфер діяльності. Ґендерний підхід у бюджетному процесі сприяє формуванню ґендерно-орієнтованого бюджету та дозволяє урівняти в правах усіх, незалежно від статі та віку.

Успішно склавши іспит, учасниці отримали відповідні сертифікати. Набуті знання з гендерності, яка є одним із пріоритетних напрямів наукового відділу коледжу, будуть реалізовані в науково-дослідній роботі.

КЛК ХНУВС