Декан факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Брусакова провела робочу зустріч зі слухачами магістратури. Вона привітала присутніх з початком нового навчального року, побажала натхнення в навчанні, дотримуватися дисципліни й докладати всіх зусиль для отримання якісної освіти. Оксана Валеріївна роз’яснила особливості навчання в магістратурі, поінформувала щодо програми, яка дає можливість отримання двох дипломів українського та європейського зразків одночасно.

Декан зазначила, що на факультеті створено гідні умови для навчання. До послуг здобувачів вищої освіти сучасний аудиторний фонд з технічним забезпеченням, спортивна база. Наголосила на важливості дотримання карантинних вимог, закликала бути відповідальними за власне здоров’я та здоров’я оточуючих – носити маски, не нехтувати правилами гігієни, а також відповіла на численні запитання слухачів.