У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося засідання наукового гуртка циклової комісії філологічних дисциплін «Англійська мова ІСАО – важлива складова безпеки польотів» під керівництвом викладачки іноземної мови Людмили Чижової.

На засіданні гуртка обговорювалися також і питання академічної доброчесності. Викладачка пояснила, що поняття «академічна доброчесність» передбачає боротьбу з плагіатом, як актом шахрайства в наукових статтях; фабрикацією та фальсифікацією результатів наукових досліджень, списуванням.

Вирішено було й низку організаційних питань – обрано голову та секретаря наукового гуртка, перезатверджено склад гуртка та затверджено план заходів наукового гуртка на 2020–2021 н. р. Ознайомилися першокурсники з «Положенням про науковий гурток курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ».

КЛК ХНУВС