Карантинні обмеження – не вирок, а можливість удосконалюватися та втілювати в життя нові ідеї. Щоб урізноманітнити та водночас убезпечити освітній процес, у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ для курсантів першого курсу було проведено «зелене» заняття у межах вивчення дисципліни «Українська мова професійного спрямування». Курсанти облаштувалися на свіжому повітрі, обговорювали та дискутували з питань сучасного мовного законодавства.

Цікаву й здорову методику організації заняття в умовах карантину запропонувала професор кафедри гуманітарних дисциплін Валентина Василенко. Методика навчання просто неба не нова. Відомі педагоги-новатори впроваджували її ще в минулому столітті, доводячи, що на свіжому повітрі матеріал засвоюється краще, а людський організм стає здоровішим.

Курсантам сподобалися нові креативні форми проведення заняття, що стали справжніми мініекспедиціями у цікавий світ лінгвоюридичної науки.

Сумська філія ХНУВС