Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у міжнародній науковій конференції «“Citius, Altius, Fortius!”: феномен спорту в літературі та культурі», яка відбулася в Бердянському державному педагогічному університеті. Захід проходив в режимі онлайн на платформі Zoom. Учених із різних куточків України – Бердянська, Харкова, Сум, Мелітополя, Запоріжжя, Дніпра, Києва, Херсона, Маріуполя, а також Варшави ( Польща) – об’єднала тема спорту, тілесності, мотивів гри і змагань у художній літературі та культурі. Полем досліджень науковців стали різножанрові твори як класиків, так і сучасних авторів. Під час роботи у секціях учасники ставили запитання, долучалися до обговорення важливих проблем літературознавства.

Наталія Кобилко виступила з доповіддю «Гра як стрижневий компонент психологічного трилеру “І прибуде суддя” Володимира Лиса». Авторка дослідила мотив гри, який є станом душі людини, схильної до азарту, символом характеру, життя; окремо наголосила на жанровій специфіці психологічного трилеру.

За матеріалами конференції видано програму та збірник тез доповідей.

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

доктор історичних наук, професор