Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Олександр Кухарєв та суддя Полтавського районного суду Полтавської області, викладач Національної школи суддів України Стелла Цибізова провели бінарне заняття для студентів з дисципліни «Спадкове право» за темою «Спадкування за заповітом».

Під час заняття було розглянуто питання: поняття заповіту та його правова природа; форма заповіту, порядок посвідчення заповіту; зміст заповіту; обов’язкова частка у спадщині. Суддя Стелла Цибізова розповіла про порядок та особливості вирішення судами спорів про визнання заповітів недійсними. Наприкінці заняття суддя відповіла на численні запитання студентів та дала поради стосовно підготовки до успішної професійної діяльності.