У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. На початку роботи директор Сумської філії доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш вручив відзнаки працівникам та курсантам. За сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, ініціативу, високий рівень професійної майстерності Подякою Міністерства внутрішніх справ відзначено професора кафедри гуманітарних дисциплін Валентину Василенко. Диплом ІІІ ступеня вручено переможцю Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка курсантові 2 курсу Валентину Данькову.

Під час засідання Вченої ради було розглянуто низку питань: про забезпечення дотримання принципів і правил академічної доброчесності всіма учасниками освітнього процесу; про результати навчання здобувачів вищої освіти у другому семестрі 2019/2020 навчального року; про результати набору на навчання до Сумської філії у 2020 році.

Голова Вченої ради філії Сергій Лукаш підбив підсумки профорієнтаційної роботи, виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень Вченої ради Сумської філії.

Сумська філія ХНУВС