Панельна дискусія з ефективної комунікації в межах ініціативи #UN75 відбулася на базі мовного центру Харківського національного університету внутрішніх справ. За допомогою онлайн-зв'язку в ній взяли участь представники університету, Сумської філії ХНУВС, агенцій ООН в Україні.

Привітали учасників та активно брали участь у дискусії представниця Дитячого фонду ООН (UNICEF) Ганна Омельчук, представник Фонду народонаселення ООН (UNFPA) Сергій Велігодський, представник Управління Верховного комісару ООН з прав людини (OHCHR) Сергій Штукарін, представник Управління Верховного комісару ООН у справах біженців (UNHCR) Вартан Мурадян.

Спікерами заходу виступили курсанти 2 курсу факультету № 3 Андрій Соколов, Олександр Коростиченко, Данило Герасимов, Руслан Панченко та курсантка 3 курсу факультету № 2 Анастасія Дорош. Модератором дискусії стала курсантка 4 курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва.

Під час дискусії були обговорені питання забезпечення правопорядку в умовах коронокризи, покращення співпраці органів поліції на період пандемії СOVID-19, перспективи розвитку ООН, розглянуто питання пріоритетних напрямів міжнародного поліцейського співробітництва та забезпечення прав людини і громадянина з урахуванням викликів сьогодення.

Захід проходив за сприяння помічниці ректора з гендерних питань Оксани Цукан, начальниці відділу міжнародного співробітництва Олени Устименко, завідувачки кафедри іноземних мов факультету № 1 Олени Орлової та інформаційно-технічного відділу університету.