Для студентів денної форми групи Ф-6-ФБС-дср-20-1, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (фінансова безпека та фінансові розслідування) на чолі з куратором групи доценткою кафедри правового забезпечення господарської діяльності Вікторією Фурсою проведено екскурсію до музею університету.

Майбутніх фахівців ознайомили з фондовою колекцією артефактів, віртуальних (в електронному вигляді) і документальних матеріалів, присвячених історії створення та подальшому розвитку університету, а також з історією органів внутрішніх справ України та поліцій деяких інших країн світу.

Студенти дізналися про історію створення університету, досягнення та традиції, якими славиться заклад вищої освіти.