Бібліотека університету бере активну участь у процесі формування культури академічної доброчесності, запобігання проявам плагіату, задіяна у дослідженні публікаційної активності науковців Харківського національного університету внутрішніх справ у міжнародному та українському науковому просторі, а також бере участь у заходах, присвячених цій тематиці.

Працівники бібліотеки Олена Музика, Майя Манохіна та Надія Оністрат взяли участь у серії вебінарів, присвячених удосконаленню навичок роботи з наукометричною базою Web of Science (спікер Ірина Тихонкова), актуальним питанням наукометрії («Відповідальна наукометрія: дані і показники», лектор Валентин Богоров) та академічній доброчесності («Система «Антиплагіат»: коректне використання редакторами й авторами сучасних інструментів виявлення запозичення», лектор Юрій Чехович).

Під час вебінарів обговорювалися питання, пов'язані з особливостями роботи з інструментами платформи Web of Science, відбором видань до бази Web of Science Core Collection, використанням даних щодо публікаційної активності авторів, можливостями та обмеженнями ключових наукометричних показників, коректним використанням публікацій інших авторів, перевірки текстів на плагіат тощо.

Отримані знання будуть використовуватися працівниками бібліотеки під час проведення просвітницьких заходів та консультацій.

Учасники вебінарів отримали сертифікати.