З нагоди відзначення Дня партизанської слави для здобувачів вищої освіти других курсів у музеї університету було проведено тематичні екскурсії. У рік відзначення 75-річчя Перемоги над нацизмом зібрання університетського музею було суттєво доповнене. Курсанти ознайомилися з новими експонатами музею, які були передані однією з провідних історико-пошукових організацій Харківщини ГО «Меморіали. Схід» на початку 2020 року, переглянули копії документів з Державного архіву Харківської області, взірці однострою міліції з приватної колекції ректора  ХНУВС (2015-2019 рр.) генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка та тематичні відеоматеріали.

Проведений захід має сприяти кращому розумінню курсантами складних історичних питань, відлуння яких ми бачимо й у сьогоденні нашої країни.