101 працівник практичних підрозділів Національної поліції протягом різних навчальних термінів пройде відповідні програми спеціалізації та підвищення кваліфікації в інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ. Навчання розпочали слухачі короткострокового підвищення кваліфікації працівників підрозділів організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування, спеціалізації працівників підрозділів превентивної діяльності Національної поліції з розслідування окремих категорій кримінальних проступків у формі дізнання поліції, довгострокового підвищення кваліфікації за напрямом «Патрульна поліція» та спеціалізації дізнавачів Національної поліції.

Зі слухачами провів зустріч перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник, який націлив слухачів на здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.