Відбулася нарада робочих груп, залучених до підготовки документів для проходження акредитаційної експертизи освітніх програм 2020/2021 навчальному році. У заході взяли участь ректор університету Дмитро Швець, перший проректор Сергій Бортник, проректори Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, заступники деканів факультетів №№ 1–4, 6, завідувачі кафедр (циклових комісій), гаранти освітніх програм, представники відокремлених структурних підрозділів університету – Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.

Ректор наголосив на важливості співпраці гарантів освітніх програм із зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами, курсантсько-студентським самоврядуванням. Звернув увагу щодо посилання на програмні й робочі документи, Положення, накази ректора, якими регулюється навчальний процес в університеті, і на які гаранти освітніх програм мають посилатися під час підготовки звіту самооцінки освітньої програми.

Помічник ректора з гендерних питань відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю Оксана Цукан, яка є діючим експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, детально зупинилася на критеріях самооцінки освітньої програми. Наголосила на особливих моментах, на які варто звернути увагу гарантам освітньої програми під час підготовки відомостей про самооцінювання освітньої програми.