Відповідно до Положення про рейтингове оцінювання діяльності навчальних підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ та з метою об’єктивного аналізу якості дотримання основних принципів діяльності навчальних підрозділів, підвищення ефективності навчальної, методичної, наукової та творчої діяльності навчальних підрозділів, кафедр, навчальних груп, було проведено рейтингове оцінювання діяльності навчальних підрозділів університету за ІІ семестр 2019/2020 навчального року.

Заступники деканів факультетів №№ 1–4 з навчально-методичної роботи підготували звіти про роботу факультетів за ІІ семестр 2019/2020 навчального року, які охоплювали всі напрями діяльності – навчальну, наукову, виховну, організаційну, профорієнтаційну роботу, спортивні досягнення здобувачів освіти, їх керівників і тренерів. Створено було також рейтингову комісію, яка провела конкурс факультетів №№ 1–4 за наступними показниками: профорієнтаційна продукція; ведення сторінок у соціальних мережах; благоустрій території навчального підрозділу (закріпленої території та спальних приміщень); стройовий вишкіл.

За результатами рейтингового оцінювання навчальних підрозділів за ІІ семестр 2019/2020 навчального року найбільшу кількість балів набрав факультет № 1.

Під час засідання ректорату очільник вишу вручив Кубок Олександру Музичуку - декану факультета-переможця.