Гарантом освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність» (Правоохоронна діяльність) Law Enforcement (Law Enforcement) Іриною Пановою проведено зустріч зі студентами першого курсу. Під час зустрічі студенти дізналися про складові компоненти програми та можливості вибору дисциплін у складі Пакету № 1 та Пакету № 2.

Ірина Панова ознайомила першокурсників з графіком навчання, порядком проходження практик, напрямами та перспективами працевлаштування, компетентностями, які студенти мають здобути за результатами навчання. Зокрема, розв’язувати складні спеціалізовані завдання правоохоронної діяльності, охорони публічної безпеки та порядку, правовідносин, що виникають між державними органами, фізичними та юридичними особами у сферах публічної служби, охорони майнових, трудових, особистих прав громадян, дотримання обов’язків громадян у правовій, військовій та екологічній сферах, протидії домашньому насильству, корупції, злочинності та нелегальній міграції, управлінню персоналом та колективами людей, змінювати суспільну думку тощо.