Доктор педагогічних наук, професор кафедри соціології та психології, професор Валентина Тюріна взяла онлайн-участь у низці міжнародних конференцій, під час яких виступила з доповідями на актуальні теми. На Міжнародній науково-практичній конференції «Вплив інновацій на науку: фундаментальні та прикладні аспекти» (м. Верона, Італія), Валентина Олександрівна виступила з доповіддю «Структура інноваційної компетентності викладача закладу вищої освіти». «Формування цифрової компетентності курсантів як майбутніх офіцерів поліції» стали темою виступу на Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритетні напрями досліджень у науковій та освітній діяльності», яка відбулася у м. Львів. Питання «Емоційного інтелекту як детермінанту професійної компетентності курсантів як майбутніх офіцерів поліції» було винесено на обговорення Міжнародної науково-практичної конференції «Соціально-психологічні проблеми суспільства».