"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

1 вересня 2020 року у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте відкриття табірного збору.

Директор Сумської філії доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш привітав курсантів-першокурсників з початком табірного збору та Днем Знань. Звертаючись до юнаків і дівчат, він наголосив про важливість професії поліцейського, шлях до якої розпочинається саме з проходження табірного збору. Це своєрідний тест-випробування на характер, силу витривалість, психологічну стійкість. Саме під час табірного збору народжуються та міцніють дружні стосунки, формується уміння працювати в команді.

Сумська філія ХНУВС