Вийшов друком збірник «Антипостмодерн: кримінологічні етюди», авторами якого стали завідувач кафедри кримінального права і кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Олексій Литвинов і професор цієї ж кафедри доктор юридичних наук, професор Юрій Орлов.

У наукових етюдах розглянуто кримінологічну проблематику на сучасному етапі розвитку її постмодерністської парадигми. У межах останньої проаналізовано основні теорії, концепції і наукові концепти. Значна увага приділяється критичному аналізу творчості зарубіжних і вітчизняних філософів, соціологів і культурологів та впливу їх досліджень на стан сучасної кримінологічної науки, правоохоронної та педагогічної практик.

Збірник стане в нагоді науковцям, практичним працівникам, викладачам, курсантам, студентам і широкому колу читачів, які цікавляться кримінологічною тематикою.