"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Керівник табірного збору, проректор університету Анатолій Клочко,  голова профспілкової організації Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Московець провели зустрічі з першокурсниками усіх факультетів. Анатолій Миколайович ознайомив юнаків і дівчат з основними напрямами життєдіяльності  навчального закладу, його історією та традиціями. Зосередив увагу присутніх на обов’язковому дотриманні дисципліни, відповідального ставлення до навчання та закликав до активної участі у громадському житті університету.

Валерій Московець розповів про діяльність профспілкової організації, її основні цілі та завдання й закликав першокурсників вступати до її лав.

У зустрічах також взяли участь декани факультетів. Вони знайомили курсантів зі специфікою навчання на факультетах, закликали молодь наполегливо опановувати знання, займатися науковою діяльністю, спортом, використовувати весь потенціал навчального закладу для професійного та особистісного зростання, а також відповіли на численні запитання.

Після проведення зустрічей працівники відділу соціально-гуманітарної роботи запропонували першокурсникам взяти участь у роботі гуртків художньої самодіяльності університету.

ВЗГ ХНУВС