Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Міжнародному науково-практичному семінарі на тему «Теорія і практика дистанційного навчання іноземних громадян: вітчизняний та міжнародний досвід». Семінар проходив на базі Харківського національного університету радіоелектроніки за підтримки Міністерства освіти і науки України та Харківської обласної державної адміністрації.

В роботі семінару взяли участь представники 17 провідних вищих навчальних закладів України, Білорусі, Туреччини, Азербайджану, Польщі. Харківський національний університет внутрішніх справ представив начальник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності, підполковник міліції Костянтин Бугайчук із доповіддю «Масові відкриті дистанційні курси: типологія, можливості та перспективи застосування у навчальному процесі».

З вітальним словом до учасників семінару звернулися виконуючий обов'язки ректора Харківського національного університету радіоелектроніки професор Машталір В. П. і почесний консул України в Ізмірі пан Четин Гюверджин.

Учасники семінару обмінялися досвідом та обговорили проблеми, пов'язані з організацією дистанційного навчання, проаналізували педагогічні та психологічні аспекти розвитку дистанційного навчання, використання елементів дистанційного навчання в навчальному процесі, встановлення зв'язків між академічним і комерційним секторами освіти.

Із доповідями на семінарі виступили найбільш відомі в Україні фахівці, які займаються розвитком дистанційного навчання: завідувач проблемної лабораторії дистанційного навчання Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Кухаренко В. М., директор Центру електронного навчання Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Левчук В. Г., генеральний директор Української асоціації дистанційного навчання Каук В. І.

Потужний склад учасників семінару, змістовність їхніх виступів, а також активне обговорення доповідей засвідчили актуальність тематики проведеного заходу й підтвердили необхідність подальшого розвитку та більш активного впровадження дистанційного навчання в систему вищої освіти України.