Повідомляємо, що 11 серпня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ з 8:00 розпочнеться реєстрація кандидатів на навчання за державним замовленням (курсантів). В умовах карантину абітурієнти без захисних масок та з підвищеною температурою тіла понад 37,2 °C та/або з ознаками респіраторних захворювань на територію університету допущені не будуть.

З 12 по 16 серпня 2020 року – іспит з фізичної підготовленості та творчого конкурсу. При собі необхідно мати оригінали наступних документів:

- сертифікат ЗНО;

- паспорт громадянина України;

- свідоцтво (атестат) з додатком про повну загальну освіту;

- посвідчення про приписку до призовної дільниці (для чоловіків);

- за необхідності, документи, що підтверджують право на пільгу передбачену законодавством.

Для складання оцінки рівня фізичної підготовленості прохання прибувати вступників одягнутими в спортивний одяг та взуття, а також мати при собі: оригінал паспорту; захисну маску; екзаменаційний лист; питну воду.

Наша адреса: просп. Льва Ландау , 27, м. Харків. Приймальна комісія: тел. (057) 739-83-00; (097) 680-13-53.