Викладачка циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ викладачка-методист Світлана Грибанова взяла участь у Всеукраїнській практичній онлайн-конференції «Особливості сучасного освітнього середовища. Онлайн інструменти та ресурси викладача. НУШ» і тренінгу на тему «Онлайн-ресурси для реалізації формувального оцінювання».

Під час конференції було розглянуто актуальні питання щодо організації спільної роботи з документами Microsoft Office 365, застосування засобів Microsoft для організації та контролю знань студентів, використання інструменту Microsoft Teams для інтерактивного навчального онлайн-середовища, Google інструменти, організація освітнього середовища засобами G SuiteforEducation, впровадження елементів STEAM освіти та особливості організації освітнього процесу в Новій українській школі.

Набуті знання учасницею будуть застосовані в освітньому процесі коледжу.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС