Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидат історичних наук Віталій Заборовський взяв участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Авіація, промисловість, суспільство», присвяченій 60-річчю Кременчуцького льотного коледжу. Він виступив із доповіддю на військово-історичну тематику «Система підготовки льотного складу військової авіації (німецький досвід Другої світової війни)».

Особливою була проблематика питань, винесених на обговорення й представлених у 14 основних напрямах роботи. У двох томах збірника тез доповідей знайшли відображення 359 робіт з актуальних тем як вітчизняних, так і зарубіжних дослідників.

З огляду на епідеміологічну ситуацію в нашій країні, науково-практична конференція була проведена в онлайн-форматі. За підсумками роботи учасники отримали збірники матеріалів конференції та сертифікати.