Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко взяла участь у п'ятому вебінарі «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики». Вебінар відбувся за підтримки Посольства Нідерландів у рамках проєкту «Культура законності». Інформаційні партнери: ГО «Інноваційний університет», Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики.

Спікером вебінару виступив кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Сумського державного університету Тарас Лютий. Він розкрив питання про наукові показники та індекси цитування.

Набуті знання та навички будуть використані в науковій діяльності коледжу.

КЛК ХНУВС