Старший викладач кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Матвєєв провів профорієнтаційну бесіду з військовослужбовцями Національної гвардії, які перебувають на лікуванні у Харківському госпіталі МВС на тему «Вступ на навчання до ХНУВС».

Він ознайомив молодь зі спеціальностями, умовами навчання, матеріально-технічною базою університету, правилами прийому, організацією побуту та дозвілля. Особливу увагу приділив навчанню на факультеті № 6, який є багатопрофільним структурним підрозділом університету і на якому опановують різні професії студенти денної та заочної форми навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Факультет має певну специфіку щодо підготовки фахівців порівняно з іншими закладами вищої освіти державної і недержавної форм власності, які пропонують освітні послуги за аналогічними спеціальностями у Харківському регіоні.

Гвардійці зацікавилися інформацією та отримали інформативні матеріали про університет.