Кременчуцький міський голова Віталій Малецький під час урочистих заходів з нагоди 60-річчя Кременчуцького льотного коледжу та випуску фахівців підкреслив,  що коледж, без перебільшення, можна назвати однією з головних візитівок міста. Від перших років свого заснування він став одним із кращих серед  авіаційних державних вищих навчальних закладів України, і лідером  з підготовки вертолітних кадрів.  Віталій Малецький наголосив, що перелік досягнень і перемог державного авіаційного закладу освіти за 60 років роботи є значним. З 2019 року він почав підготовку кадрів для МВС України.  Мер міста також зазначив, що для сьогоднішніх випускників у державі завжди буде робота і побажав молодим підкорювачам неба повертатися до рідного коледжу зі своєю історією успіху, і щоб під їх вертольотами завжди була мирна українська земля.

Від територіальної громади Кременчука він подякував командуванню коледжу та меценатам за ініціативу і створення у місті меморіалу «Слава вертольотчикам». Грамоту Кременчуцького виконавчого комітету він вручив директору ТОВ «Вест Експрес» Олегу Маричу за активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток інфраструктури міста. Як зазначив Віталій Малецький, меморіал, як символ пам’яті не випадково з’явився саме у Кременчуці – місті, славному своєю авіаційною  історією.