Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов назвав новою епохою в розвитку Кременчуцького льотного коледжу його приєднання до Харківського національного університету внутрішніх справ. «В історії кожного навчального закладу є події, які впливають на його подальший розвиток, – зазначив губернатор Полтавщини. – Упевнений, для Кременчуцького льотного коледжу приєднання до поліцейського вишу відкрило додаткові можливості для розвитку навчальної, матеріально-технічної бази, отримання практичного та професійного досвіду. Символічно, що сьогодні, в ювілейну річницю навчального закладу, здійснюється перший випуск курсантів-пілотів для структурних підрозділів МВС України».

Як зазначив Олег Васильович, звертаючись до випускників, першим – завжди важче, проте, знання, отримані під час навчання допоможуть у подальшому кар’єрному та службовому зростанні.