Курсанти 4 курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ рядові поліції Василь Єремейчук, Максим Мусійко та курсант 3 курсу цього ж факультету Микита Федорець допомогли працівникам поліції затримати злочинця. У вихідний день, перебуваючи поза службою, хлопці знаходилися на території Журавлівського гідропарку Харкова. Микита Федорець виявив відсутність свого мобільного телефону. Підозра впала на незнайомого громадянина, який деякий час перебував поблизу особистих речей юнаків та підозріло себе поводив. Курсанти зайнялися розшуком громадянина, а також зателефонували на гарячу лінію «102» та повідомили про подію. За кілька хвилин Микита Федорець знайшов підозрюваного громадянина, який, тримаючи в руках зниклий телефон, виходив із гідропарку, направляючись у місто. Побачивши переслідування, він почав тікати, та курсанти його затримали. Підозрюваний просив відпустити і пропонував за це гроші – 200 доларів США, курсанти відмовилися, передавши чоловіка працівникам патрульної поліції, які прибули за викликом.

У подальшому з’ясувалося, що затриманий добре відомий правоохоронним органам, адже раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за скоєння умисних корисливих злочинів. Цю подію зареєстровано у журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події Київського ВП ГУНП в Харківській області. На теперішній час вирішується питання про внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.