Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського національного університету садівництва тривалий час співпрацює з факультетом № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ щодо реалізації програм ступеневої підготовки фахівців. Директор коледжу Юрій Поліщук постійно опікується питаннями якісної підготовки студентів коледжу та їх подальшого навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Цього року Юрій Адамович подарував бібліотеці вишу примірники книги, автором якої він є, – «Мирон Кордуба як історіограф, археограф і джерелознавець». Видання присвячене українському вченому, публіцисту, історику, письменнику Мирону Михайловичу Кордубі, який зробив вагомий внесок у розвиток Української державності за часів Західноукраїнської Народної Республіки.