Курсант 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда бере участь у Всеукраїнському конкурсі відео «Дію відповідально». Це конкурс про Цілі сталого розвитку (ЦСР), який сприяє поширенню глобального порядку денного і його популяризації в Україні, щоб вводити наше суспільство в глобальний контекст. Проєкт здійснюється молодіжними делегатами України в ООН – програми Фонду Родини Богдана Гаврилишина. Найкращі відео демонструватимуться молодіжними делегатами в рамках Генеральної Асамблеї ООН 2020 року.

Переможців обиратиме журі, до складу якого входять представники та експерти Фонду Родини Богдана Гаврилишина, асоціації «Молодь змінить Україну» та молодіжних делегатів за наступними критеріями: оригінальність; можливість втілення у життя викладеної ідеї; ясність викладення; технічна реалізація (якість відеозйомки). Буде обрано три переможця за версією журі. Іще трьох переможців оберуть глядачі. Це будуть автори відео з найбільшою кількість переглядів станом на 1 липня 2020 року. Для того, щоб підтримати відео курсанта, необхідно перейти за посиланням:

https://www.facebook.com/100017313737325/videos/659625737957878 та поставити вподобання.