Голова циклової комісії української та іноземної мов, викладачка вищої кваліфікаційної категорії, викладачка-методист Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Савченко взяла участь онлайн у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми неперервної освіти в інформаційному суспільстві», яка відбулася у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Викладачка долучилася до роботи секції «Впровадження елементів STEAM освіти НУШ. Методи інтерактивного навчання на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури». Отримані знання щодо неперервної освіти будуть використані у навчально-виховному та науковому напрямах роботи з курсантами та студентами коледжу.

Кременчуцький льотний коледж