Викладачі циклової комісії української та іноземної мов Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Савченко та Наталія Коверсун взяли участь у Всеукраїнському вебінарі доктора філологічних наук, професора Ольги Ніколенко на тему «Сучасна книготерапія для дітей, підлітків і родини». Вебінар був проведений редакцією журналу «Зарубіжна література в школах України». Під час вебінару спікер запропонувала учасникам поринути у світ дитячої та підліткової літератури Великої Британії, Франції, Швеції, Норвегії, США та інших країн. Автор вебінару зупинилася на проблемних питаннях і завданнях, які роблять урок зарубіжної літератури й процес читання захопливим і необхідним, як ковток свіжого повітря. Набуті теоретичні та практичні знання будуть використані учасницями в навчальному і виховному процесах.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС